Szukaj odpowiedzi

Pomaga odnaleźć rozwiązanie problemu prawnego.

Zadawanie pytań

Jeśli nie znalazłeś(-aś) pomocy w wśród opublikowanych artykułów zadaj pytanie naszym prawnikom poprzez formularz Pytaj prawnika.

W rzetelnym opracowaniu odpowiedzi dopomożesz nam pytając precyzyjnie, krótko i w miarę możliwości najmniej zawile.

Pytanie trafia do naszej skrzynki kontaktowej, a po analizie (np. sprawdzeniu czy rzeczywiście podobny problem nie był już poruszony w serwisie i odpowiedź na pytanie znajduje się w opublikowanym artykule) prawnik przygotowuje artykuł wyjaśniający problem. Po opublikowaniu odpowiedzi na stronie serwisu przesyłamy na podany w formularzu adres e-mail wiadomość z informacją, iż opublikowaliśmy w serwisie artykuł z odpowiedzią oraz odnośnik do niej.

Odpowiadamy wyłącznie na nowe problemy (takie których wyjaśnienia nie ma jeszcze w serwisie), nim więc prześlesz nam pytanie - przeszukaj uważnie serwis. W sytuacji kiedy prawnik uzna, iż problem jest już w serwisie objaśniony - nie będzie publikował artykułu na jego temat, a Ty nie otrzymasz informacji o publikacji. Prosimy więc nie wysyłać ponownie pytania.

Tylko w wyjątkowych sytuacjach kontaktujemy się z autorem pytania indywidualnie.

Jeśli pytanie dotyczy bardzo szczegółowych i skomplikowanych problemów nie opublikujemy odpowiedzi (ponieważ wyjątkowy przypadek nie posłuży szerokim kręgom odbiorców), lecz skontaktujemy się z autorem indywidualnie i zaproponujemy pomoc.

Redakcja serwisu internetowego !MASZ PRAWO zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystywanie w obrocie prawnym porad, opinii oraz wszelkich pozostałych treści publikowanych w serwisie.

Prosimy pamiętać, iż prawo to nauka i dziedzina życia podlegająca interpretacji, nie można więc traktować uzyskanej w serwisie wiedzy jako jedynie obowiązującej wykładni. Odpowiedzi i objaśnienia prawne zawarte w artykułach serwisu mogą być jedynie sugestią i pomocą w rozwianiu wątpliwości.